Aна Николиќ ги покажа своите бујни гради и тетоважи!

19 ноември, 2020
ана

Пејачката не нè воодушеви со своите танчерски способности

Пејачката Ана Николиќ ги почести своите обожаватели со провокативното видео, покажувајќи ги своите танчерски способности.

Ана застана пред камерата на нејзиниот телефон, и започна да се витка, па да игра на музиката, но и да ја покажува својата биста и новите тетоважи.

Видеото наскоро наиде на жестоки коментари, а повеќето од нив не беа позитивни.

„Ништо додека не се соблечеш“, „Тетоважите се убави“, „Дали е ова реално? Дали нејзе и е добро?“ , беа некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi