СКАНДАЛ ВО ЗАДРУГА: Таа дојде на забавата, а таму беше оженетиот поранешен партнер со кој имаше тајна врска!(ВИДЕО)

14 октомври, 2020
ана сељанка

Какво изненадување за Ана!

Се оддржа организираната забава во Задруга, каде настапи Љупка Стевиќ, но и уште една личност која добро ја познава еден учесник во реалното шоу!

Ана беше во врска со еден од музичарите кои ја придружуваа Љупка, а поради шокот кога го виде, Ана плачеше и им викаше на своите цимери.
Причината – тој е оженет и тие беа во тајна врска.

Погледнете:

Утрово нејзините пријатели „и одржаа предавање“ – погледнете!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort