Славниот пејач со својата фамилија го прослави светиот празник: Еве што им го одвлече вниманието на фановите!

21 ноември, 2020
colic


Мега популарниот пејач Здравко Чолиќ денес во својот дом го слави празникот Аранѓеловден.

Неговата наследничка, атрактивната Уна, сподели дел од атмосферата и им посака среќа на сите денес што слават.


Таа сними дел од нивниот дом каде што гореше свеќата веднаш до иконата, исто и пченицата, тортата, како и популарното вино Тга за југ, кое чини премногу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi