Случајно направи селфи фотографија! Цеца и Анастасија избраат ВЕНЧАНИЦА ЗА СВАДБА во Италија? (ФОТО)

27 септември, 2020
анастасија насчво

Светлана Цеца Ражнатовиќ замина во Италија со својата ќерка, а од таму и двете се „чекираа“ на своите профили на Инстаграм.

Тие ги следеа сите мерки на претпазливост, вклучително и првото носење заштитни маски поради пандемијата на коронавирусот, но исто така покажаа и дека добро се забавуваат.

Сепак, на својот профил на Инстаграм, Анастасија објави чудна приказна, а во позадината, на вратата има закачен бел фустан, кој многу потсетува на венчаница. Дали има романтична приказна зад овој шопинг во Рим, останува да видиме.

Секако, мајката и ќерката одлично се забавуваат.