СНЕЖНА КРАЛИЦА: Карлеуша ги следи модните трендови – нејзиниот капут е парче што мора да се има оваа сезона! (ФОТО)

13 декември, 2020
jelena-karleusa_foto_srbijadanas_14_1


Јелена Карлеуша со право се смета за таканаречен моден гуру. Секое парче облека, без разлика дали е наменето за настапи, гостувања или приватни прилики, е внимателно избрано и облечено со стил.

Овој пат, Јелена го покажа капутот, познатиот „теди капут“, во снежно-бела боја.

Ваквиот модел е веќе многу популарен оваа сезона, а Карлеуша уште еднаш покажа дека ги следи модните трендови.

Дали ви изгледа на снежна кралица?