Снимката која ги разнежни сите: Вељко и Богдана ги снимија првите чекори на нивниот син! (ВИДЕО)

23 декември, 2020
veljko-i-bogdana


Синот на Светлана Цеца Ражнатовиќ ги објави првите чекори на Жељко Ражнатовиќ


Синот на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ, на Инстаграм објави видео од неговиот син Жељко додека учи да оди.

На видеото се гледа како неговата сопруга Богдана го држи Жељко, кој се обидува да му „истрча“ на татко му.
Колку Вељко бил среќен, покажува и фактот дека цело време го охрабрувал својот наследник.

“Кој тоа оди? Кој тоа шета на тато?”, повтори Вељко и Богдана се насмевна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi