Со безобразно селфи од креветот, целосно гола Карлеуша ви посакува „добар ден“

7 ноември, 2020
karleusa-830x0

Пејачката им го разубави денот на многу мажи со жешката фотографија

Поп-ѕвездата Јелена Карлеуша (42) посака секси „добар ден“ со фотографија на која е целосно гола, а своето волшебно тело го покри со чаршав.

Јелена лежи бушава во кревет откако се разбуди и штом ги отвори очите се фотографираше во провокативна поза, со градите во преден план.

Како што истакна претходно, пејачката спие потполно гола, па се сликала, а на своите следбеници на Инстаграм им се пожалила дека има силна мигрена, па наскоро ќе ја избрише провокативната фотографија.

– Силна утринска мигрена, со секси пресврт (ќе го избришам ова подоцна, па ве молам направете printscreen го сега) – напиша Карлеуша во описот, а ние ја послушавме.

Пејачката ги запали социјалните мрежи со жешка фотографија, а освен што денес, судејќи според утрото, времето ќе биде ведро и убаво, многу луѓе беа погодени и од сцената на русокосата бомба.

„На вакво тело не му треба лице“, „Добар ден, те послушав“, „Изгледаш убаво иако имаш мигрена“, „Ни случајно не бриши“, „Блазеси му на Душко!“, Се некои од коментарите под објавата на Јелена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi