Софија Милошевиќ изгледа како барбика во фустан од новата колекција, која го именувала по нејзиниот син

7 октомври, 2020
sofija-milosevic-6-830x0

Манекенката Софија Милошевиќ, која се породи на 8 септември во Мадрид и роди момче, претстави нова колекција фустани инспирирана од нејзиниот син Алексеј.

Новата колекција се вика „А“ кратко и јасно, а на јавноста и ја презентираше Софија на нејзиниот Инстаграм профил, која изгледа фантастично еден месец по породувањето.

Тоа е краток и тесен фустан со фустан со едно голо рамо, толку краток што бара целосна концентрација додека одите во него.

Во овој случај, Софија ги истакна своите долги и витки нозе, но и забележително побујно деколте и струк на кои едвај има траги од бременост.

„Среќна сум што споделувам со вас нов фустан од нашата нова колекција наречена „А“ по мојот син Алексеј . Во сето ова лудило што се случува во светот, не бев во можност да го донесам мојот фотограф, но се надевам дека ова ќе биде доволна најава за сè што е пред нас. Ви благодариме на сите за помошта! Се надевам дека Ви се допаѓа!“ – напиша Софија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum