Софија објави слика само ПЕТ дена по породувањето! Ќе ве остави без зборови!

14 септември, 2020
софи

Манекенката Софија Милошевиќ се породи пред само пет дена и роди син, а сега објави видео од креветот, па го покажа стомакот и се пофали со својот изглед.

Иако помина помалку од една недела, Софија се опорави многу брзо од породувањето, а нејзиното тело изгледа како да не родила.

Софија сонуваше да се витка на креветот и се пофали со тенок струк и рамен стомак, а во описот на фотографијата напиша: „Фала му на Бога за добрите гени“.

Она за што се согласуваат сите нејзини придружници е дека нејзиното тело изгледа нереално добро иако добила 12 килограми за време на бременоста.


И покрај бременоста, манекенката внимавала што јадела во текот на сите девет месеци, а тренирала и редовно, па кога сето тоа ќе и се додаде на нејзината добра генетика, не е изненадувачки што многу брзо ја врати линијата. Да се потсетиме, Софија се породи на 8 септември во болница во Мадрид и роди здрав син, кого среќните родители го нарекоа Алексеј.