СОФИЈА ПО САМО 2 МЕСЕЦИ ОД ПОРОДУВАЊЕТО ИЗГЛЕДА НЕВЕРОЈАТНО: Сите зборуваат за нејзиниот изглед (ФОТО)

13 ноември, 2020
софи

На почетокот на септември, Софија Милошевиќ го роди своето прво дете, синот Алексеј, кого го имаше со фудбалерот Лука Јовиќ.

Набргу по породувањето, убавата манекенка покажа дека си ја вратила витката линија и се заблагодари за добрата генетика, а сега со својата нова фотографија остави многумина без зборови.

Носеше тесен фустан и покажа дека изгледа како вистинска бомба по породувањето.