Сораја доби закана по жешката објава од голите гради: „Избриши го видеото за да не те срамнам со ЗЕМЈА!“ (ВИДЕО 18+)

16 декември, 2020
2215509_screenshot-18-4_ff

Сораја Вучелиќ е позната како некоја што редовно објавува провокативни фотографии и снимки на социјалните мрежи.

Овој пат старлетата објави видео на кое се гледаат голите гради под маицата, што не ѝ се допадна на нејзината баба. Баба ѝ го видела видеото, па веднаш испратила порака до нејзината наследничка.

„Сара, избриши го последното видео за да не те срамнам со земја… Немој да се правиш луда, тоа соблекување. Твоите роднини те гледаат, а баба ти има од каде, сега додека е Ангела тука”, напишала бабата.

„Кажи ѝ дека оди на блок-листа, сега ќе го избришам, но да ми подготвиш крофни со нутела, шеќерот ми падна заради вас две“, одговори Сораја, која сепак го остави видеото на Instagram и ја запали фантазијата на мажите.

Сораја неодамна откри дека не е подготвена да стане мајка иако нејзиниот партнер ја убедува да го стори тоа.

„Партнерот ме принудува да родам бебе, тој постојано го спомнува родителството, смета дека е време и дека треба да родам. Јас лично сакам деца, се разбира, но не сум премногу оптоварена од тие работи”, изјави таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris