Србинка со НАЈГОЛЕМИОТ задник на светот: Наташа (29) има задник од 2 метри (ФОТО + ВИДЕО)

12 ноември, 2020
газс

Поранешната манекенка Наташа Краун (29), која е родена во Србија и веќе подолго време живее во Гетеборг, по секоја цена сака да го има најголемиот задник на светот и веќе достигна обем од 203 сантиметри!

Првата пластична операција ја изврши на задникот на 20-годишна возраст, потоа претрпе уште неколку пати зголемување, но тоа не и е доволно, а како што вели, сака уште повеќе.

Исто така, таа се фали дека јаде „тон“ пица со цел да се здебели и да ја зголеми позадината уште повеќе.

„Кога ќе се погледнам во огледало наутро, прво гледам во задникот. Јас дефинитивно сакам уште поголем. Ќе направам се што е потребно за да го имам најголемиот задник на светот “, вели Наташа.

Во меѓувреме, Наташа всушност стана зависна од пластична хирургија, ги зголеми градите, усните, ги поправи брадата и јаболчниците…

„Ова е најдоброто чувство на светот. „Поради мојот задник, се чувствувам толку секси“, објаснува таа.

Иако нејзините слики не се лесни за гледање, таа заработува одлично од огромниот задник. Таа им продава слики и видеа на обожавателите.

View this post on Instagram

😇😇😇

A post shared by Natasha Crown (@natasha_crown_official1) on

View this post on Instagram

Link in bio

A post shared by Natasha Crown (@natasha_crown_official1) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi