СРБСКАТА СТАРЛЕТА ПОВТОРНО НА МЕТА НА КРИТИКИ: „Каква порака испраќате на млади девојки? Вие сте срамота“

20 октомври, 2020
СТАР

Старлетата е позната по учеството во неколку српски реалити шоу, како и по бројните пластични операции.
Станија Добројевиќ (35) речиси секој ден објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи, на кои позира во голи изданија.

Таа неодамна позираше во голем костим за капење во деколте, кој ги истакна нејзините големи, вештачки гради. Нејзините следбеници најмногу и даваа комплименти во коментарите, па таа не се сврте кон некои критики.

„Те сакам, но може премногу да се види. Остави нешто за фантазијата “, претера таа со голотија. Бидејќи не се срами, нејзината мајка ја гледа. Ја обожавам, но не толку гола, навистина не и треба “,„ Хорор. Дали има личност што сака вакви девојки? Каква порака им испраќате на младите девојки? Вие сте срамота “, и напишаа некои нејзини придружници.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum