Среде емисијата, фустанот на Карлеуша и пукна на задникот! Поповиќ веднаш реагираше – „Зборуваш за стајлинзи, а доаѓаш искината“

25 октомври, 2020
карлеуша блам

Пејачката доживеа непријатност!


Јелена Карлеуша доживеа непријатност за време на емисијата Ѕвездите на Гранд кога и се скина фустанот.

Пејачката носеше подолг, но екстремно тесен фустан кој и пукна среде задникот.
И додека ја покриваше дупката со рака, Саша Поповиќ веднаш реагираше.

„И зборуваш за стајлинзите на натпреварувачите и доаѓаш со искинат фустан?“, И рече Саша Поповиќ. Јелена се бранеше дека фустанот и се скинал за време на шоуто.

“Секако дека ќе се скине кога ќе облечеш фустан што е помал за неколку броеви, и рече Поповиќ.

Еве го фустанот!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum