СТАНИЈА ДОБРОЈЕВИЌ ВО СЕКСИ ТАНГА: Старлетата во најпровокативното издание го запали ИНСТАГРАМ! (ФОТО)

8 декември, 2020
stanija-0


Сите се воодушевени од глетката!
И покрај ниските температури, Станија Добројевиќ уште еднаш покажа дека знае како да ја загрее атмосферата и да ги „испоти“ своите следбеници.

Имено, старлетата реши да рекламира одредени брендови на свој начин преку својот Инстаграм, па се соблече и позираше во танга пред огледало.


Не знаеме колку од нив забележале што сака да покаже, но сигурно е дека многумина гледаа исклучиво на „позадината“ на Станија.

Погледнете ја рекламата на Станија, но и нејзините најпровокативни изданија!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi