Станија ги избезуми своите обожаватели: Го покажа меѓуножјето и праша: ‘Како вие се греете во овие студени денови?’

17 декември, 2020
Untitled-33-e1608124931997


Таа позираше во црвена маица и бела танга


Српската старлета Станија Добројевиќ (35) речиси секој ден објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи, полудувајќи ги своите следбеници.


И овој пат не заборави да ги покаже своите атрибути и заедно со описот на фотографијата на Инстаграм ги праша своите обожаватели: „Како вие се греете во овие студени денови?“.


Таа позираше во црвена маица и бела танга, а целото внимание го привлече меѓуножјето.

„Гориш мала“, „Неверојатно тело“, „Ја загреваш атмосферата“, „Моќна риба си“, се само некои од коментарите на воодушевените обожаватели.


Да ве потсетиме, Станија неодамна се врати од Америка поради судењето со поранешниот затвореник Кристијан Голубовиќ (51), кој јавно се закани дека ќе ја убие на телевизија.

На своето Инстаграм стори, таа тогаш откри дека поднела кривична пријава против него и дека е многу исплашена, па затоа не би влегла во реалното шоу Задруга, каде што тој е од самиот почеток.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris