СТАНИЈА И КИЈА СТАНАА ХИТ НА ПОРНО СТРАНИЦИТЕ: Прегледите скокнаа само заради тоа што тие се пипкаа на телевизија!

23 ноември, 2020
кија

Што се може да направи играта „твистер“…
Странската порно страница само што „и се заблагодари на Србија за шоуто што го направија српските убавици“ за емисијата на Огњен Амиџиќ, бидејќи нивниот клип од емисијата „АмиГ“ стана хит на оваа страница во последниот месец.

Откако Станија Добројевиќ, Кристина Кија Коцкар, Дејана Живковиќ и Марија Микиќ играа „твистер“, корисниците на страницата за возрасни од целиот свет кликнаа на видеото и во првата недела собра 13.000 прегледи, а сега има 24.000.
Освен тоа, исто и другите клипови во кои се Кија и Станија скокнаа за 200 проценти!

Погледнете го клипот:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi