Станија и Кристијан ги „закопаа воените секири“: Си подадоа рака за помирување!

4 ноември, 2020
2369153_screenshot-2_ls


Кристијан Голубовиќ и Станија Добројевиќ за прв пат се сретнаа лице в лице по смртните закани што и ги упати на Добројевиќ. Станија покрена тужба, а минатата недела се одржа рочиште на кое требаше да присуствуваат и двајцата, но Добројевиќ се откажа во последен момент бидејќи не сакаше да се сретне со Кристијан.


“Имаше кривична пријава. Таа се плашеше за безбедноста непотребно. Јас можам да постапувам и во моја корист да бидам брутален и суров, но немав лоши намери. Ако имав сериозни намери, никогаш немаше да запрам. Би сакал да се извинам. Ме повреди. Бев изненаден што се занимава со мене, затоа што сите покажуваат дека можеме повторно да бидеме на исто поле и да работиме на иста работа. Сè е решено преку дијалог. Немав крајна намера против неа. “, рече Кристијан.

“Се чувствувам поразена. Не сакав да се случи сето ова, сериозно ја сфатив неговата закана. Сфаќам дека го погоди за детето, сакав да го повредам. Во оваа прилика се извинувам, но треба да се запрашате како и беше на мајка ми кога ми се закануваше дека ќе ме убиеш “, рече Станија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi