СТАНИЈА ЌЕ ГО ТУЖИ! Кристијан ги откри сите детали околу справувањето со старлетата по судењето! (ВИДЕО)

4 ноември, 2020
кики

Откако Станија Добројевиќ и Кристијан Голубовиќ понудија рака на помирување во емисијата на Огњен Амиџиќ, тие се состанаа во Основното јавно обвинителство во Рума.

Старлетата тогаш истакна дека сега и е полесно, а Кристијан ги сподели деталите за конфронтацијата со учесниците на Задруга.

Тој уште еднаш објасни дека смртните закани не се сериозни и дека се направени заради рејтингот.

“Немаме ништо друго освен да се глупираме, скицирај … Девојчето премногу сериозно ја сфати заканата, нејзината мајка беше во публика, сите беа загрижени. Сепак, велам дека се шегував, го кажав и тоа пред обвинителот. Ние сме само бизнис, здраво-здраво. Кога продукцијата не покани на шоуто, јас дури и не знаев дека таа ќе биде гостинка, одам во шоуто, ја почитувам продукцијата. Таа ми се извини за блебетење за моето дете, тоа е како некој рак додека не се отстрани. .. Не сакам да ги убијам“, рече Кристијан.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi