Станија открива што доживеала поради корекциите на лицето, па зборувала за драстичната промена на Маја! (ФОТО)

14 ноември, 2020
њ2345

Станија откри дека била запрена на царината на аеродромот, а полицијата ја испрашувала за да го утврди нејзиниот идентитет, со оглед на тоа што направила одредени корекции на лицето.

Ме запреа на влезот во Америка. Направив усни и очни капаци, таа слика веќе имаше 10 години. И тие ми рекоа „почекај, мора да одиш таму на детален преглед“ за да видат дали сум тоа јас – откри Добројевиќ.

Stanija Dobrojević

Навистина, таа го смени личниот опис, но ќе биде убаво, само малку да се смири – додаде старлетата.

Maja Marinković
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi