Станија повторно претера: Фановите ги коментираат нејзините брадавици

19 октомври, 2020
stanija

Српската старлета Станија Добројевиќ (35) е позната како ријалити sвезда која објавува фотографии на кои позира во оскудна облека секој ден. Таа често позира во провокативни модни парчиња и тоа го споделува на своите социјални мрежи.

Овој пат таа отиде чекор подалеку и позираше во костим за капење што ги истакна нејзините бујни, силиконски гради. Старлетата не беше премногу погодена од коментарите на бројни следбеници кои напишаа дека и се гледаат брадавиците.

Хорор. Дали има личност што сака вакви девојки? Каква порака им испраќате на младите девојки? Вие сте срамота – ова се само некои од коментарите на социјалните мрежи.

Патем, оваа старлета е родена во округот Вировитица-Подравина. На почетокот на војната, семејството и живеело во Вочин, од каде заминало во Окучани, но кога започнала операцијата Блесок, побегнале во Србија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum