Станија призна дека и бил понуден највисокиот хонорар досега за „Задруга 4“: Нема да ви се верува колку пари и понудиле!

11 декември, 2020
станија

Станија Добројевиќ веќе требаше да биде во Задруга 4, но нејзиниот влез беше одложен поради проблеми и судењето со Кристијан Голубовиќ.

Истото се случи откако тој во програмата во живо изјави дека ќе ја убие ако уште еднаш го спомене своето семејство.

„Нашиот случај беше најдобро решен во судницата. Се извини во емисијата, но не ме почитуваше. Тој едноставно се заколна дека ќе ме убие. Кога се заврши пред судот и кога требаше да го потпишам документот, тој се најде зад мене и ми ја погали косата“ – рече Станија сега за судењето и додаде: – Тој е луд човек, не можам да ти го опишам тој ужас.

Кога станува збор за хонорарот за Задруга 4, таа истакна:

Надоместокот што ми го понудија да се зачленам во Задруга е повеќе од две награди. Ги надмина највисоките хонорари што ги имав досега во било која емисија. Ако коцките се совпаѓаат, јас влегувам – истакна таа.

Имајќи предвид дека хонорарот што го доби добитникот е 50 000 евра, тоа значи дека на Станија и беше понудено нешто повеќе од 100 000 евра за учество.

Иако вели дека влезот и понатаму е неизвесен, како што неофицијално дознаваме, таа веќе добила дел од парите, па сосема е можно дека ќе ја гледаме во четвртата сезона на споменатото реално шоу …

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi