СТАНИЈА СЕ ПЛАШИ ЗА СВОЈОТ ЖИВОТ?! Заради Кристијан, старлетата бара ПОЛИЦИСКА ЗАШТИТА за семејството!

25 октомври, 2020
стани

Станија Добројевиќ, наводно, стравува за животот на членовите на нејзиното семејство, бидејќи наводно блиски пријатели на Кристијан Голубовиќ се закануваат дека ќе ги убијат.

  • Станија е исплашена за својот живот и безбедност, но многу повеќе за животот на нејзините најблиски, за мајката Славица и братот Сани. Заканите што двајцата, наводно, ги добиле деновиве од блиски пријатели на Кристијан Голубовиќ, им смрзнуваат крв во вените – изјави извор близок на Станија Добројевиќ.

Како што рече, бидејќи таа потпиша договор со телевизијата „Пинк“ и наскоро самата ќе се пресели во Белата куќа, таа не сака ништо да и се случи на нејзиното семејство додека е во шоуто.

Реалното шоу ќе трае до летото следната година, а Станија не сака да размислува што е внатре со нејзиното семејство, дали некој им се заканува или ги напаѓа, или не дај Боже да бидат повредени на кој било начин. Не сака стравот да ја попречува и да ја спречи да биде тоа што е и да се повлече пред Голубовиќ – изјави извор близок на старлетата.

Ова нејзино барање, веројатно, ќе донесе одредени проверки, ќе бидат сослушани многу сведоци во постапката, како и луѓето на Кристијан, ќе се процени сериозноста на нивните закани, како и нивните намери.

За потсетување, Станија Добројевиќ го тужеше Кристијан Голубовиќ затоа што тој и се заканил со смрт. Тој рече дека тој или некој негов ќе ја убие и дека е подготвен да одлежи 40 години затвор за тоа дело, но на полицискиот распит Голубовиќ изјавил дека се шегувал.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum