Станија се појави во емисија БЕЗ ДОЛЕН ВЕШ и направи општ ХАОС! (ФОТО / ВИДЕО)

18 декември, 2020
stanija-3

Станија одлучи да го изгради својот имиџ на тој начин и не се срами да покаже што има на располагање.

Станија Добројевиќ е интригантна откако се појави на јавната сцена, а нејзините експлицитни фотографии од интимните делови од телото станаа вообичаени на социјалните мрежи на старлетата.

Станија одлучи да го изгради својот имиџ на тој начин и не се срами да покаже што има на располагање. Таа важи за една од најатрактивните жени кои поминале низ реални шоу програми и сигурно секој маж би сакал да види барем дел од адутите на Станија кои таа се обидуваше да ги сокрие досега.

Имено, новиот пост на старлетата на Инстаграм ги воодушеви сите следбеници. Таа позираше во црвен фустан кој од страната откриваше дека Станија всушност не носела долна облека.

Коментарите под објавата беа само „Ти си многу убава Станчи и фустанот ти е многу убав, ти си убавицата на Марко“, „Ватрена“ и многу други кои имаа за цел да го пофалат атрактивниот изглед на популарната старлета.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi