СУДБИНСКИ: „Мојата кариера заврши“ Карлеуша откри како ЕДЕН ПОВИК го сменил нејзиниот живот! (ВИДЕО)

6 декември, 2020
jk

Сè ќе си дојде на свое…

Натпреварувачкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ е едно од најпопуларните емисии на нашите простори долги години. Неодамна, во таа емисија, Јелена Карлеуша ја искористи можноста да му се заблагодари на Саша Поповиќ за сè што направи за неа:

– Многумина од нас добија многу со учеството во ова шоу. На пример, во овие пет години, покрај мигрена, добив можност милиони гледачи на Балканот да ме запознаат во моето вистинско светло, да ме запознаат онаква каква што сум навистина, а не како што ме прават медиумите веќе 25 години. Му благодарам на Саша што ме покани на ова шоу, тука по пет години повторно да ти се заблагодарам – рече Јелена, а потоа Марија се замеша:

– Како дојде на идеја да ме повикаш и мене и неа?

– Но, ова е волшебно жири, тоа се луѓето без кои ова шоу навистина не би имало таков рејтинг, или така натаму. Но, единствениот вистински лепак, единствената вистинска магија, сите овие години на оваа шоу програма е само една личност, а тоа е Саша Поповиќ. Без него, ова не постои. Можеме да ја напуштиме Марија, но „Ѕвездите на Гранд“ нема да постои, ќе се изгасне енергично, кога Саша Поповиќ ќе замине, не во друг свет, туку од ова шоу – рече Карлеуша, а потоа опиша како настанала соработката:

– Ми заgвони телефонот, седев во Истанбул со Душко, седевме со нашиот пријател Красиќ, со неговата сопруга, им реков вака „Луѓе, мојата кариера заврши“, тие прашаа зошто „Јас сум апсолутно забранета насекаде, на сите телевизии, во сите медиуми, немам каде да се појавам освен Instagram “. Во моментот кога го реков тоа, ми за ѕвони телефонот, пишува Саша Поповиќ, го зедов телефонот и им го покажав и им реков „Луѓе, видете“. Душко ми рече „Јави се, брзо“, не сакав веднаш, се јави Душко, јас реков „да“. Беше Сале, ме праша кога се враќам во Белград, реков за два дена, иако се вратив следниот ден. Дојдов кај него дома, тука беше Сузана, Саша го постави познатото прашање „Дали си за“, јас реков „да“ без размислување, останатото е историја – рече Јелена.

А како Саша ѝ се јави на Марија, погледнете во видеото.

На 02:26:00 можете да видите како изгледаше тоа:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi