СУРОВАТА ВИСТИНА ЗА ЦЕЦА: Проговори најблискиот соработник на Светлана Ражнатовиќ – „Постојано имам проблем со неа“

7 октомври, 2020
761291_cecea_ls

Дејан Миличевиќ откри како изгледа соработката со пејачката

Бидејќи ги обединува успешната соработка повеќе од две децении, но и блиските пријателски односи, слободно може да се каже дека малкумина на сцената ја познаваат фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ, како Дејан Миличевиќ.

Тој откри како изгледа соработката со пејачката, како и дека таа сака да бега од снимањата.

View this post on Instagram

💗💗💗

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Ма, да… Постојано имам проблем со неа. Таа едноставно исчезнува кога ќе ѝ здосади. Не сака да се фотографира долго време, а ние снимавме една реклама, па се договоривме да ја сликаме за да има нови фотографии за Инстаграм, за што и треба. Вториот пат кога таа се преслече, видов нешто како се мурти и ѝвелам: „Цецо, гледам дека веќе си фатила низок старт  како да ќе бегаш!“ – ја започна приказната фотографот.

Тогаш многу се смееше и ми вети дека ќе издржи дури три преслекувања. И, фала му на Бога, направивме четири преслекувања, што е многу фасцинантно за неа. Морам да ви откријам дека таа еднаш се обиде да избега под изговор дека има гости дома и дека брза – додаде Дејан со насмевка.

– Таа едноставно сака да направи сé што е можно побрзо и да направи сè да трае што е можно пократко – рече Дејан.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum