Светлана Цеца Ражнатовиќ во нова улога: Пејачката стана заштитно лице, еве на што

5 септември, 2020
Screenshot_13_1000x0

Светлана Цеца Ражнатовиќ се најде во нова улога. Фолк дивата стана заштитно лице на салонот за убавина во главниот град. Голем број јавни личности отидоа во овој центар за да се разубават, а меѓу нив се и Цеца, нејзиниот колега Драган Којиќ Кеба, колегите Зорана Павиќ, Ана Николиќ и актерката Лидија Вукичевиќ. Ceca tokom korišćenja usluga salona

Сопственикот на центарот го пофали учеството на Цеца во подобрувањето на нејзиниот бизнис: – Заштитното лице на нашиот центар е Светлана Ражнатовиќ. Цеца го посетува нашиот центар повеќе од една година. Пресреќни сме затоа што имаме чест да не бираат – посочи таа.

View this post on Instagram

Jedna je C ❤️ @cecaraznatovic

A post shared by Stevan Radivojevic (@stevansrules) on