ТАА 20 години е вдовица! Сите дечковци на Светлана Цеца Ражнатовиќ!

8 ноември, 2020
е

Фолк sвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ важи за некој што не сака да ги разоткрива своите односи во јавност, а во медиумите често се поврзуваше со овие мажи:

Владан Лукиќ

На почетокот на нејзината кариера, Цеца наводно била во врска со поранешниот фудбалер и претседател на Црвена ѕвезда Владан Лукиќ. Лукиќ беше првото познато момче на Цеца, но врската не траеше долго. Тој еднаш рече дека се запознале кога тој имал 18 години, а таа 15.

Ceca

Дејан Марјановиќ Шабан

Со Шабан започнува нејзината склоност кон жестоки момци. Додека беа заедно, тие честопати беа гости во белградскиот клуб „Бојан Ступица“, а Марјановиќ во тоа време важеше за не крунисан крал на Ѕвезда. Тој беше застрелан во 1994 година на булеварот Револуција.

Хајрудин Харо Самарџиќ

Hajrudin Hajro Samardžić
  • Жељко Ражнатовиќ Аркан

За време на нејзиниот престој во Европа, додека го разгледуваше германското издание на списанието Плејбој, Цеца ја виде сликата на Аркан. Потоа, според неа, „го видела најубавиот човек на светот“. За време на неговата романса со Цеца, Аркан сè уште беше во брак со Наталија Мартиновиќ, и тоа му беше втор брак.

Arkan i Ceca

Владимир Вуксановиќ

Vladimir Vuksanović

Влада и Цеца никогаш официјално не потврдија дека се во врска, но се шушкаше дека се во врска во 2009 година. Таа постојано изјавуваше во медиумите дека се само пријатели.

Александар Јововиќ

Цеца и Александар се запознаа на снимањето на спотот за песната „Добро сам прошла“, а потоа во медиумите се пишуваше дека фолк дивата е во врска со Алекс. Дали е тоа вистина, само двајцата знаат.

Aleksandar Jovović
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi