Таа е опасна! На Томовиќ не му се верува дека Станија ја повлече тужбата против Кристијан!

5 ноември, 2020
затвор

„Ќе паднете на нивото на Ања и Цвелет, сите.“, рече Томовиќ.

„Дали си добро?“,праша Џорџе.

„Да, мислам дека сакаше да го тужи и да го стави во затвор, а сега се во ред, никогаш не знаеш со неа, таа е опасна“, тврди Томовиќ.

„Мислам дека таа е единствената девојка од која се плашиш“, рече Џоле.

„Верувај ми, не, но знам … Мора, брат, на петтиот ден од нашето пријателство, таа зеде боичка и напиша на челото на Станија и рече дека тие знаат дека сум резервиран“, рече Томовиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi