Таа е последната МИС на Југославија, доби стан од бизнисмен од Канада, го победи туморот, а денес не личи на себе – СЕ УНИШТИ од операции!

29 октомври, 2020
славиц

Живее далеку од очите на јавноста
Последната Мис на Југославија беше Славица Трипуновиќ, која подоцна започна да игра музика под уметничкото име Дијана, сними неколку албуми, па дури и учествуваше во реалното шоу „Фарма“.

Во 2009 година, пејачката имаше сериозни здравствени проблеми кога и беше дијагностициран рак на грлото на матката, но за среќа, болеста беше откриена уште во најраната фаза, па сè заврши добро.

Во 2013 година, поранешната мисица се омажи за бизнисмен од Канада и целосно се повлече од јавноста.

Денес Славица е сопственичка на салон за убавина и иако е во петтата деценија, изгледа барем една помлада. Таа истакнува дека нема ништо против естетската хирургија и признава дека направила корекција на градите и усните.

Сепак, според некои од нејзините фотографии, Дијана се чини дека, како што заклучуваат обожавателите, сепак ја надминала таа мерка затоа што нејзиното лице скоро ги изгуби изразите на лицето и изгледа навистина неприродно.

Пејачката имаше проблеми во 2009 година кога и беше дијагностициран рак на грлото на матката. За среќа, болеста е откриена во најраната фаза и сето тоа заврши добро.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum