ГОЛА КУПИ ЛУБЕНИЦИ И СТАНА ХИТ НА ИНТЕРНЕТ! Дознајте зошто го прави тоа!

28 октомври, 2020
гола

Социјалните мрежи неодамна беа запалени со видео, кое беше масовно споделено, во кое гола девојка излезе од автомобилот и купи лубеница од продавачот, целосно гола.

Нејзиниот псевдоним е Лили Милф и, судејќи според приказните за локалното население, честопати може да се види дека ја зголемува својата популарност на Интернет со слични голи потфати, од кои живее. Оваа гола цицка ги објавува и нејзините видеа на страници за возрасни.

Иако е намерно отстранет – клипот со лубеници случајно стана популарен!

“Кога зборуваме за моето објавување видеа на профилот PornHub, сакам да кажам дека на почетокот воопшто не ми беше намерата да се претставам во Србија и на Балканот, туку да бидам повеќе за луѓето што ќе ме следат во странство. Откако го објавив тој клип на мојот профил, некој го виде, го презема и го објави на Твитер. Секако, тогаш сите наши портали почнаа да пишуваат. Која е таа девојка сега, која е таа жена сега? Како е можно некој да направи толку луда работа, дали е тоа сега е предизвик или за што станува збор, И така, целата приказна за Милф Лили започна да станува сè пожешка, не не беше моја, но јас сум многу, среќна за тоа сега и знам дека беше реално начин “, рече Лили.

Таа призна дека била шокирана кога клипот „наместо во странство“ завршил во српските медиуми:

„Веќе не беше шок колку што беше страв, се плашев од јавна осуда. Се плашев од она што ќе го каже нашиот народ, сепак откако ги прочитав сите коментари, реакцијата на пријателите, моите сограѓани кога почнаа да ме нарекуваат луѓе кои не ги познавам и да ми дадат зборови на поддршка, сфатив дека треба само да бидам среќен за сè што се случи. Една убава работа, неочекувана, но ми донесе многу среќа “.

Лили објасни и од каде потекнува идејата да се купуваат лубеници голи?

“Тогаш бев на роденденска забава на еден пријател. Ниту едно од моите видеа што луѓето ги гледаа или ќе гледаат во иднина не е нешто што е планирано однапред. Тоа е прашање на момент. Во еден момент гледам празен простор пред мене и си велам себе си ‘Лили Тоа е тоа “. Почнувам со мојот мал перформанс, луѓето гледаа во шок. Некои срамежливо се обидоа да ги извадат телефоните што се обидоа да ги снимат. Најважно е дека никој не е повреден во тој настан и никој да не се чувствува лошо, бидејќи во клипот може да се видат туѓи лица, кои беа блефирани “.

Лили откри дека ќе продолжи да се занимава со моделирање и во иднина на една од најголемите страници во светот. “Во еден момент бев меѓу 10-те најдобри девојки во светот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum