Таа се опишува себе си како стара жена, и изгледа НЕВЕРОЈАТНО: Немавте шанса често да ја гледате сопругата на Бреговиќ (ФОТО)

24 декември, 2020
неверо

„Мора да имате некој во вашиот живот за да направите баланс.“


Славниот музичар Горан Бреговиќ е во брак со убавата жена веќе 27 години, а ретко се појавува во јавноста.

Со години кружат гласини за музичарот дека тој ја изневерувал, додека обајцата ги игнорираат.

Горан и жена му имаат три деца – Ему, Лулу и Уна, додека тој ја користи секоја прилика да каже неколку убави зборови за неа.

Сликата може да содржи: еден или повеќемина
  • Каква убавина. Јас сум стара жена. Но, можете да ме прашате како се чувствувам како мајка чија ќерка е уметник – рече таа во една прилика.
  • Треба да се омажиш. Мора да имате некој во вашиот живот за да направите баланс, за да не ви тежи животот. Бракот и семејството служат за тоа – рече Брега во една пригода.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris