Тајната врска помеѓу момчето на Дара и оваа натпреварувачка во „Парови“ излезе на виделина (ФОТО)

28 октомври, 2020
брак

Иако пејачката се обиде да ја скрие својата врска со младиот бизнисмен Марко Дујаковиќ, кој е дури две децении помлад од неа, медиумите брзо открија за кого станува збор, па затоа и самата Дара стави крај на криењето на својот партнер.

Нема сомнение дека парот е заљубен, но кога станува збор за младиот дечко на пејачката, неодамна беше откриено дека Мрако истовремено флертувал со Дара и актуелната учесничка во реалноста на „Парови“, Нина , а нивната врска се појавила на површина.

Ајде да излеземе некогаш, ми изгледаш навистина кул “, напишал Марко, а Нина веднаш одговорила:„ Кога да излеземе? Не можам, не знам кој си. Дали навистина се познаваме?

Сепак, Марко беше упорен:

Па, не се познаваме, тоа е причината за излегување, да се сретнеме.

Nina Prlja

Нина му рече дека е глупаво, но тој не се предаде.Треба да правиш глупави работи, знаеш. Вие не можете само да работите паметно. Нина, виртуелно ќе се дружиме. Не сакаш да се дружиш? – праша тој, а Нина повеќе не му одговараше, што не го спречи да пишува:

Јас не сум таков човек. Јас исто така не сум лесен дечко. Те запознав во кино одамна, а потоа ми се појави на Инстаграм по неколку дена, па те следев. Се облекувате убаво и вашите тетоважи се одлични – напиша Марко.

Dara Bubamara
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum