ТАМАН КОГА ЌЕ ПОМИСЛИТЕ ДЕКА СТЕ ВИДЕЛЕ Сѐ: Се појави фотографија од Марија Шерифовиќ во фустан, која не смеете да ја пропуштите (ФОТО)

25 декември, 2020
1_1000x0

Знае и тоа како да го носи

Пејачката Марија Шерифовиќ обично може да ја видите во костум, фармерки, маици и кошули, но никогаш во фустан.

Сепак, Марија е активна на социјалните мрежи, а во една прилика сподели фотографија со своите следбеници на која позираше во фустан со цветен принт.