Тања Савиќ потврди дека се смирила со сопругот: „Вистина е, тоа го правевме поради децата“

5 декември, 2020
Tanja-Savic-Luka-Sarac-1140x815-1


Пејачката Тања Савиќ откри дека се смирила со сопругот Душан Јованчевиќ, кого го обвини пред осум месеци за киднапирање на нивните синови и нивно носење во Австралија.

– Вистина е дека Душан и јас се смиривме, пред се заради децата. Ги ставивме нашите синови на прво место затоа што сфативме дека е најдобро да растат во Австралија – рече пејачката.

– Редовно слушам од моите синови. Максим и Џорџ се пресреќни кога се гледаме преку видео повик. Драго ми е што и Душан го виде тоа и сега ми дозволува секој ден да комуницирам со синовите преку неговиот телефон – додаде Тања.

– Поминаа осум месеци откако се видовме во живо и се прегрнавме. Навистина е тешко за мене без нив и живеам за денот кога сите ќе бидеме заедно. Сега е лето во Австралија, па моите момчиња често одат на плажа. Максим и Џорџ се добри студенти, најважно ми е да ги водам на вистинскиот пат. Таму државата многу се грижи за граѓаните и затоа е подобро моите деца да растат во Австралија

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi