Тања Савиќ повторно се кара со нејзината свекрва! „Можеш само да плукаш под мојот прозорец“!

4 ноември, 2020
dudu

По наводната кавга меѓу пејачката Тања Савиќ и нејзиниот сопруг Душан Јованчевиќ, кои пред неколку месеци ја напуштија земјата со своите синови и заминаа во далечна Австралија, се појави уште една шокантна кавга.

Овој пат, наводно, станува збор за кавга меѓу Тања и нејзината свекрва, мајката на Душан, Ана, за која пејачката тврди дека ја навредувала, омаловажувала и учествувала во процесот на одвојување на мајката од децата.

„Можеш само да плукаш под мојот прозорец. И и реков на полицијата за отпечатоците на забите, само што не го знаеш тоа, додека Душан не беше таму … Реков дека детето е многу луто, затоа што тато дојде дома пијан и вознемирувајќи ја нивната мајка, а потоа тој им го пренесе сето тоа на неговите деца, целата таа агресија. Против мене, г-ѓа Ана, не можете да направите ништо за жал. Јас ќе продолжам да се смеам и да работам за да ги добијам моите деца и ќе им го дадам на твоето прекрасно маало да откриеш сè за тебе, на истото соседство ќе и кажеш дека сум лоша мајка и дека ги оставив своите деца. Ниту Сава ниту Дунав нема да те измијат, со среќа и ти посакувам сè најдобро “, е содржината на говорна порака што наводно ја испратила Тања свекрвата Ана.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi