ТЕЛЕФОНОТ ЅВОНИ КОГА ГЛЕДАМ ДУШКО ТОШИЌ! Кристијан за Јелена Карлеуша и СКАНДАЛОЗНАТА ИЗЈАВА за која реагираше фудбалерот!

7 декември, 2020
kristijan

Учесникот на задруга Кристијан Голубовиќ ги откри деталите за телефонскиот разговор со сопругот на српската пејачка.

Кристијан Голубовиќ уште еднаш презентираше детали од неговиот приватен живот, но и животот на Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, во реалното шоу Задруга.

Голубовиќ им рече на задругарите за едно интервју што се појави во едно списание со наслов „Скокав по ци*ките на Карлеуша, како на душек“.

“Јас не го реков тоа, ја повикав таа новинарка да ја прашам што напишала и таа рече -” тоа ми падна на памет “. Сега, новинарите имаат право да пишуваат, но еден ден некој од Германија ми се јавува, гледам непознат број и вели: “Дали е тоа Кристијан? Да, а кој ме бара? Душко”, рече Кристијан и продолжи.

„Јас се размислувам кој Душко, Душко Долгоушко, кога тој продолжува:„ Ти рече за мојата сопруга дека си и скокал на ци*ките“, и тука јас збеснав. Како тоа зборуваш со мене? Да сум го направил тоа, немаше да одам и да изјавам на весниците. Девојчето дојде во салата да ме интервјуира пред натпреварот, разговаравме за тоа, а не за тоа со кого бев, што правев. Па потоа ме прашува Душко – ‘Зашто новинарката го напишала тоа’ – ‘ Му реков да оди да ја праша’.

Кристијан додаде дека Тошиќ, наводно, му рекол да ја негира приказната „за да нема проблеми“, на што тој одговори: „Какви проблеми треба да има?! Jас не го изјавив тоа, дали ти е јасно?!“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi