Тијана Ајфон бесно ја напушти емисијата: „Како може да дозволите сељаци вака да ме навредуваат…“

3 ноември, 2020
pjimage-2020-11-02t102801-922

Поранешниот фудбалски тренер Милан Живадиновиќ во еден момент се вклучи во програмата во живо, без влакна на јазикот.

Српската старлета Тијана Ајфон (28) повторно создаде вистински хаос во шоуто. Имено, во неделата таа гостуваше во утринска програма на познатата српска телевизија, а главна тема беше реално шоу.

Поранешниот фудбалски тренер Милан Живадиновиќ во еден момент се вклучи во програмата во живо, кој „удри“ по старлетите и проститутките без влакна на јазикот.

– Секоја старлета или к*рава ја работи работата што ја знае најдобро – рече Милан. Водителката Јована Јеремиќ во тој момент започна гласно да се смее, што дополнително ја иритираше Тијана, која се почувствува прозвано.

– Јована, ако ќе се смееш вака, тогаш ќе ја напуштам емисијата. Како можеш да дозволиш вака да ме навредува. Јас сум во емисија, не ме заебавај. Зошто дозволувате сељак да ме плука – викна Тијана.

Водителката во тој момент се обиде да ја смири ситуацијата, но Ајфон решително ја напушти емисијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi