Тијана Дапчевиќ беше кај гатачката: Нема да ви се верува што и кажа!

11 ноември, 2020
tijana

Пејачката Тијана Дапчевиќ опиша како изгледала нејзината средба со гатачка во Македонија, со која се запознала една година пред да го запознае сопругот Милан, со кого е во брак многу години и со кого го има синот Вук.

Како што изјави, никогаш не верувала во предвидување на иднината, но сето она што гатачката и го предвидел одамна, се оствари.

Г-ѓа Ружа погледна во мојата чаша и рече дека за една година ќе сретнам човек од странство и дека ќе се преселам. Таа исто така ми рече дека ќе се омажам, ќе родам едно дете и дека ќе бидам многу популарна во таа земја – рече Тијана во емисијата „Гранд магазин“ и додаде дека во тоа време не ни помислуваше дека ќе живее во странство, бидејќи Србија ја гледала како своја земја, бидејќи често доаѓала од Македонија кај нејзините баби и дедовци во Црвенка.

Пејачката и тогаш, и сега слатко се смееше, затоа што се оствари она што и го кажа гатачката.

Ајде да се разбереме, сè уште не верувам во тие работи – додаде Тијана.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi