ТОЛКУ ЗАТЕГНАТО ШТО ВО СЕКОЈ МОМЕНТ МОЖЕ ДА ЕКСПЛОДИРА! Нивес Целзијус едвај ги „спакува“ градите во латекс, ѝ посочија дека ѝ недостасува само камшик (ФОТО)

14 ноември, 2020
nives

Не ѝ беше лесно додека позираше.

Новата фотографија на Нивес Целзијус привлече исто толку внимание како и оние најпровокативните, а фановите повторно имаат „што да погледнат“.

Нивес максимално се затегна во латексот од кој сè „пукаше“, а најмногу нејзините гради, кои редовно добиваат најголемо внимание.

Се чини дека таа едвај го спакува својот најголем атрибут во малиот горен дел, па тие неколку секунди за сликање веројатно не беа лесни за издржување, но – сѐ за убавина!

Покрај комплиментите на кои Нивес веќе се навикна, еден обожавател ѝ остави коментар: „Уште само камшик ти недостасува“.

„Магловито утро, идеално за сауна во латекс“, напиша секси Нивес покрај својот пост.

Што велите вие?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi