ТОПЛЕС САНДРА АФРИКА! Се соблече, па со голите гради и коментар за ПАРИТЕ направи хаос на Instagram! (ФОТО)

1 декември, 2020
sandra-afrika

Објасни зошто е ДАМА!

Пејачката Сандра Африка го запали Instagram со безобразна објава!

Сандра позираше топлес – носеше само фармерки и црвени, високи потпетици, но градите што ѕиркаа под долгата коса не се единствената причина за хаосот што настана на социјалните мрежи!

Таа покрај сликата напиша:

„Дама е онаа жена која живее од својата работа, а не од туѓи пари.“

Погледнете ја топлес пејачката:

Вака изгледа облечена!