Тошиќ ужива во Дубаи со своите ќерки, додека Карлеуша е во Србија!

22 декември, 2020
karleusa-i-tosic-830x0


Големо внимание привлече и стајлингот на Душко од аеродромот
Душко Тошиќ (35) замина на одмор со своите ќеркички Атина и Ника, додека поп-sвездата Јелена Карлеуша остана во Србија поради деловни обврски.

Успешниот фудбалер ги однесе децата во Дубаи, каде што престојуваа пред неколку месеци, додека пред две години беа таму сите заедно.

И тогаш тие престојуваа во луксузен хотел каде што и овој пат престојуваше Душко со своите ќерки.

Станува збор за „Jumeirah Beach“ хотелот, каде што една ноќ, според досегашните информации на страницата, чини 1.089 долари, или 890 евра, за возрасен и за две деца.


Инаку, стајлингот на Душко од аеродромот привлече големо внимание, а многу фанови коментираат дека не е ни чудо што тој е толку скоцкан и дотеран, кога неговата сопруга е некој што ги диктира модните трендови на овие простори.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris