ТРАНСРОДНАТА ПЕЈАЧКА ОРЛАНО ЈА ЗАДОВОЛУВАШЕ МАНЕКЕНКАТА: Скандал на снимањето на спотот- Интернетот изгоре!!! (ВИДЕО)

16 септември, 2020
elektra1

Музичката сензација „Електра Елит“ во спотот за песната „Lepa sam“, која ја сними во дует со Ангелина, имаше неколку безобразни сцени кои на крајот беа цензурирани, сè за YouTube да не забрани емитување на видеото.

Трансродовата пејачка симулираше орален секс со една од моделите во една сцена, но сцените беа исфрлени во последен момент.

Сепак, српски Телеграф пренесува дека наишол на фотографии од цензурирани моменти. Електра Елит, која веќе изгради завидна кариера во Швајцарија, реши да се пробие на српскиот пазар, во дует со Ангелина и судејќи според овој тренд, направи одличен потег.

Погледнете го видеото што предизвика лавина коментари на социјалните мрежи: