УДИРАШЕ КОЈ КОГО СТИГНЕ! Филип го нападна Кристијан, обезбедувањето спречи целосна катастрофа, сето тоа поради НЕА (ВИДЕО)

21 октомври, 2020
384692_untitled-2_f_1000x0

Хаос…

За време на забавата дошло до жесток судир помеѓу Кристијан Голубовиќ и Филип Цар. Имено, Царот збеснал и се налутил кога ги видел Александра Николиќ и Кристијан заедно, па започнал да крши сè што ќе му се најде на рацете.

– Кој к** ти е бре?! П**ко една бре!

– Пушти, Кристијан, не ти треба ова!

Обезбедувањето едвај спречи целосен хаос па ги фати и Кристијан и Филип за да нема поголем физички судир.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum