Урнебесна снимка на Јелена Карлеуша како во бела танга се обидува да влезе во стари фармерки!

12 октомври, 2020
јк

Мои винтиџ LV фармерки! Бев толку слаба! – напиша Јелена
Незгодниот понеделник на Јелена Карлеуша може да се нарече видеото што поп-sвездата го објави утрото.

Имено, на видеото се гледа како Јелена се обидува да влезе во стари фармерки во бела долна облека, па затоа таа скока малку, малку се извртува, но не успева да си го „турне“ задникот во фармерките.

Станува збор за фармерки „Луј Витон“,

Мои винтиџ LV фармерки! Бев толку слаба! – напиша Јелена
Погледнете ги снимките, како и некои од најжешките изданија на Карлеуша, во галеријата подолу, и хит видеото на врвот на текстот.