Вака изгледала Карлеуша кога имала 17 години: Нема да ви се верува!

29 октомври, 2020
јк

Поп-sвездата Јелена Карлеуша (42) важи за една од најсексапилните, а прва асоцијација на сите со неа е нејзиниот атрактивен изглед и волшебните облини.

Карлеуша на својот Инстаграм профил објави видео од 1996 година, кога имаше само 17 години. На лицето може да се забележи дека Јелена тогаш била тинејџерка и во тој период имала силна шминка со која ги истакнувала очите и усните, а имала и многу потемни веѓи отколку сега.

Многумина забележаа дека нејзината постара ќерка Атина изгледа баш како неа, а пејачката доби бројни комплименти за нејзиниот изглед.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum