Вака се облекува Јелена Карлеуша кога надвор е 5 степени: Панталони исечени како танга и не ѝ е ладно! (ФОТО)

28 ноември, 2020
jelena-karleusa-2-830x0

Халтери, долна облека во задниот двор, панталони исечени во форма на танга на задникот, секси фустани, се само некои од алиштата што оваа sвезда гордо ги носеше.

Поп дивата Јелена Карлеуша се здоби со многу титули во текот на нејзината дведецениска кариера, кои фановите ѝ ги доделија. Она што таа сигурно го заслужи беше модната икона на Балканот.

Карлеуша не се двоуми да носи најсекси, провокативни парчиња, и покрај фактот што често е мета на критики.

Најубавата Србинка во својата петта деценија покажа дека зимата воопшто не ѝ пречи, а во текот на месец ноември имаше неколку смртоносни комбинации, кои ги оставија фановите без здив.

Халтери, долна облека во задниот двор, панталони исечени во форма на танга на задникот, секси фустани, се само некои од облеките што оваа sвезда гордо ги носеше, како на снимањето на шоуто „Ѕвездите на Гранд“, така и пред својата вила, каде често сака да позира.