Вака си поминуваат на одмор на Кипар Цеца и снаата Богдана!

25 октомври, 2020
bogdana


Пејачката Светлана Ражнатовиќ Цеца веќе некое време летува на Кипар, од каде објави бројни клипови од плажа и јахти. Неодамна друштво и правеше само Лидија. а сега и се придружува и нејзината снаа Богдана, нејзиниот внук Жељко.


Сега Цеца покажа и како друштвото се забавува во кафулето! „Се ладиме на 30 степени“, напиша Цеца покрај видеото со Жељко во бебешка количка, а потоа покажа што прават „жените“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum