Веќе нема дилема, сега јасно се гледа дека НЕ НОСИ ГАЌИЧКИ: Карлеуша издоминира во оваа секси комбинација!

27 октомври, 2020
јк6

Вторник е ден за секси, црна комбинација, барем во случајот на поп-ѕвездата Јелена Карлеуша!

Овој вторник, 27 октомври, беше ден на кој Јелена Карлеуша ја покажа својата смелост и сексипил, а со тоа ја поттикна дилемата дали носи долна облека под оваа комбинација.

Можеби понекогаш да, но овој пат е сосема јасно дека нема долна облека, бидејќи не постои начин да го облече а да биде сокриен.

Поп-sвездата носеше црн мини фустан, со исечоци околу колковите, што совршено го истакна нејзиното вајано тело.

Околу половината имаше поширок црн појас, и кратки штосни кожни чизми на нозете.

Погледнете ги фотографиите погоре!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort