Вељко Ражнатовиќ во одбрана на својата сопруга: Еве што објави на инстаграм!

4 октомври, 2020
2302745_bogadana-veljko_ls

Вељко Ражнатовиќ застана во одбрана на својата сакана, кога виде што се случува на социјалните мрежи. Имено, профилот на Богдана, кој има повеќе од 22.000 следбеници, е лажен, како што вели Вељко, па тој побара од сите да го пријават тој профил.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum